מגנטים לאירועים

הרבה אנשים חושבים שהם נולדו להיות צלמי מגנטים לאירועים, ושהם המילה האחרונה בתחום, אלה שלעדיהם האירוע לא אירוע.

לא אנחנו. אנו מאמינים בעבודה ללא לאות, בלמידה בלתי פוסקת, ובהתחשבות בלעדית במארני אירועים , מוזמניהם ואורחיהם.

אנשי הצוותים שלנו מודעים היטב לעובדה שעבור כל משתתף באירוע זהו אירוע של פעם בחיים. לא משנה ככמה אירועים הצלמים שלנו היו- הם יודעים עבורכם זהו האירוע!

זו הסיבה שצלמי המגנטים אף פעם לא עומדים כמו פסל באמצע הקהל; הם מסתובבים ללא הרף וזורמים על הקהל, מצלמים כל הזמן כדי לא להפסיד הזדמנויות צילום. כך אנשינו שומרים על קשר מתמיד עם האורחים ויכולים גם למלא בקשות ספציפיות בכל רגע נתון.

מאמרים אחרונים

סוגי מגנטים

מסגרות למגנטים

על פניו נראה שמסגרת למגנטים זה הדבר האחרון שצריך לקחת בחשבון כאשר בוחרים את חברת צילום המגנטים לאירוע היחודי שלכם. אבל זה ממש לא כך!

קרא עוד »
סוגי מגנטים

מה זה מגנט פולארויד?

פולארויד זו חברה שפיתה סוג של מצלמות פיתוח מיידי. הן המצוידות במנגנון פיתוח עצמי ובמדפסת קטנה שמדפיסה את התמונה ומוציאה אותה מהמצלמה "על המקום". תמונת

קרא עוד »
מגנטים לאירועים

צלם מגנטים לפורים

כל מה שאתם צריכים כדי לשדרג חגיגת פורים הוא צלם מגנטים לפורים. נכון, כמו בכל שנה, חג פורים בפתח, התחפושות מוכנות והאיפור כבר בתהליך. כל

קרא עוד »

תוכן עניינים

שנים של ניסיון

שנים של ניסיון

החברה שלנו קיימת למעלה מעשור. בתחום הזה אפשר להחזיק כל כך הרבה זמן רק אם אוהבים ונושמים את המקצוע. הצוותים משלבים אהבה ונסיון – ופה היתרון שלנו

עבודה מסודרת בלי הפתעות

עבודה מסודרת בלי הפתעות

תמיד עובדים עם הסכם הזמנה מסודר, כולל ביטוחים וכמובן ציוד גיבוי. העבודה מולנו מסודרת ושקופה

מחירים הוגנים

מחירים הוגנים

המחירים שלנו הם ההוגנים והמשתלמים ביותר בחשבון כללי! אתם מוזמנים להשוות! תגלו מהר מאוד שבסה"כ תקבלו תמורה מלאה ומשמחת לכספכם.

מערכת צילום מקצועית

מערכת צילום מקצועית

ציוד הצילום שלנו הוא המתקדם, עדכני והמשוכלל ביותר בשוק :מצלמות DSLR מקצועיות, מצלמות פול פריים. מגוון עדשות לצילום בזוויות מיוחדות ועוד. המגנטים מודפסים בהדפסה תרמית חדישה. כך תיהנו מתמונות מגנטים חדות, צבעוניות ועמידות לאורך זמן.

פריסה ארצית

פריסה ארצית

חברתנו מספקת כיסוי ארצי היות והצוותים שלנו פזורים ברוב אזורי הארץ, וכמו כן אנו יכולים להתאים צלמים לכל מגזר, מגדר ושפה.