050-2700577 

 


חיפוש :

קריוקי לימי הולדת לילדים

29/10/2015

הפתעה מרעננת ומיוחדת


חגיגת יום הולדת לילד שלך, הוא אירוע מיוחד אשר כל הורה אוהב להשקיע בו בכדי לשמח את ילדו באופן מושלם. הבחירה בקריוקי לימי הולדת לילדים, היא ללא ספק הבחירה המושלמת, אשר תהפוך את יום ההולדת של הילד ליום הולדת קסום, חוויתי, מהנה ומושלם. הפתיעו את ילדכם עם מתנה מרגשת ומקורית והזמינו ליום הולדתו הפעלת קריוקי.

מהו קריוקי לימי הולדת של ילדים?

קריוקי לימי הולדת של ילדים, הוא הפעלת קריוקי המיועדת במיוחד לילדים מבחינת תכני השירים. כל השירים המושמעים בהפעלה רלוונטיים אך ורק לעולמם של הילדים. את ההפעלה ניתן לעשות באופן מקצועי על ידי הזמנת אדם העוסק בקריוקי באופן מקצועי. איש המקצוע יגיע ליום ההולדת יחד עם כל הציוד הדרוש, ינחה את יום ההולדת בצורה חוויות וכיפית ויגרום להשתתפות פעילה של כלל הילדים באמצעות יחס וגישה המתאימה לעולם הילדים. אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא השכרת ציוד קריוקי או הקרנת שקופיות של שירי ילדים מהאינטרנט או מדיסק המיועד לכך. כך או כך, הקריוקי יכול להוות עבורכם דרך נפלאה להפתיע את ילדכם ביום הולדתו. לאירועי קריוקי תרומה רבה לגיבוש הילדים, תוך כדי פעילות מיוחדת ושונה משהם רגילים.

מדוע לבחור דווקא בפעילות הקריוקי עבור יום ההולדת של הילד שלך?

כמו שכבר הוזכר הפעילות תורמת לגיבוש החברתי אך ישנם סיבות נוספות להזמנת קריוקי למסיבות יום הולדת של ילדים.. כמו למשל גילוי כישרונות. ילדים רבים עוד לא התנסו בפעילות השירה באופן מסודר. הזמנת קריוקי יכולה לפתוח אותם לעולם חדש שהם טרם התנסו בו.

סיבה נוספת היא הייחודיות של הפעילות. פעילויות רבות חוזרות על עצמן במסיבות ילדים, חלק מהפעילויות כבר משעממות את הילדים.  הקריוקי ייחודי ולא שכיח בעולם הילדים, הדבר יוצר לנו דרך נפלאה להכניס ריענון למסיבה.

הגדרה של מהלך האירוע טרם התחלתו תמנע מהאירוע ללכת "לאיבוד". קביעת נושא מוגדר לאירוע תעזור לנו לשמור על אטרקטיביות האירוע ועל זרימה שוטפת ללא אילתורים של הרגע האחרון. 

החלטתם להביא קריוקי ליום הולדת?

אם החלטתם ללכת על דרך שכזו לחגוג מעולה, תהייה לכם פעילות נהדרת למסיבה. נסו להוסיף לאירוע אטרקציות מגניבות ומיוחדות שיוציאו את המשתתפים עם מזכרת מרגשת. ניתן להזמין: צלם מגנטים לאירועים, מחזיקי מפתחות עם תמונה ועוד מזכרות מיוחדות ומפתיעות.
ארגנו שולחן עם קיפוד קל ושתייה, בהמשך הערב ניתן להזמין פיצה.

צור קשר
 הטבות ומבצעים 

מבצעים מיוחדים על מבחר

אטרקציות לאירועים:


30% הנחה על
 

מגנטים לאירועים  ללא הגבלה!


30% הנחה על 

מחזיקי מפתחות לאירועים ללא הגבלה!  

בלעדי!
מזכרות מיוחדות לחתונה

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים