050-2700577 

חיפוש :

אולם כנסים תל אביב- על אירועי קונספט שמעתם?

14/10/2015


אם אתם מחפשים אולם כנסים תל אביב הינה העיר המתאימה ביותר, ובית לורנץ הינו המקום הטוב ביותר בעיר, במיוחד לקיום אולם לכנסים בתל אביב. כנסים אשר מתקיימים בעיר תל אביב, עיר מרכזית אשר לכל באי הכנס יהיה נוח להגיע אליה, יכולים להעניק יתרונות רבים למארגני הכנס ולאפשר להם להפוך את הכנס למוצלח יותר, ולהרבה יותר מבוקש, ובייחוד כנסים אשר מתקיימים במקום ייחודי ומרשים כל כך כמו בית לורנץ. כנסים אשר מתקיימים במקום זוכים לאווירה מיוחדת שלא ניתן למצוא בכל כנס וליתרונות רבים אשר יכולים להפוך כל כנס פשוט להרבה יותר מוצלח והרבה יותר מדובר, כנס אשר כל המשתתפים בו יזכרו למשך זמן רב והמסרים המועברים בו יועברו בצורה הרבה יותר טובה וחודרת.

כנסים באווירה אחרת-

בית לורנץ הינו אולם כנסים בתל אביב אשר מעניק חוויה אחרת ושונה לכל המשתתפים בו. מדובר במקום בעל עבר היסטורי עשיר מאוד, מקום אשר עומד על תילו במשך מאות שנים ויש לו חלק בלתי נפרד מההיסטוריה העשירה של תל אביב, עוד מימי הבריטים. המקום שומר בצורה מיוחדת ומתוחזק בקנאות רבה, דבר אשר מעניק לו אווירה מיוחדת האופפת את כל משתתפי הכנסים אשר מגיעים אליו. כל אחד אשר מגיע אל המקום יכול לחוש בתחושה הרבה יותר מיוחדת, להרגיש שהוא חלק ממשהו גדול ולספוג חוויה אשר תהפוך את הכנס לכזה שהוא לא ישכח למשך זמן רב.

חוויה קולינרית איכותית

מלבד החוויה ההיסטורית, בית לורנץ הינו אולם כנסים בתל אביב אשר מעניק לכל המגיעים אליו חוויה קולינרית איכותית ומיוחדת שקשה למצוא באולמות כנסים רבים בעיר. במקום ניתן למצוא מטבח שף חדיש אשר מנוהל על ידי השפית שירלי סרניאקי וצוות שפים מיומן ומקצועי אשר כל תפקידם הוא להעניק לבאי הכנס חוויה קולינרית שתשאיר להם טעם טוב בפה למשך זמן רב ותהפוך את הכנס להרבה יותר מרשים, הרבה יותר מהנה והרבה יותר מוצלח. כמובן, ניתן למצוא תפריט עשיר ומגוון רחב של קונספטים קולינריים מהם תוכלו לבחור את הקונספט שיתאים לכנס שלכם בצורה הטובה ביותר.

עיצוב מותאם לכל כנס

בנוסף לכל האמור מעלה, בבית לורנץ תוכלו למצוא צוות עיצוב מקצועי אשר יסייע בהתאמה של המקום לכנס שלכם בצורה הטובה ביותר. תוכלו לשנות את סידורי הישיבה, עיצוב השולחנות ועוד מגוון רחב של פרטים על פי הקונספט בו תרצו לערוך את הכנס שלכם. למעשה, זהו אולם כנסים בתל אביב אשר מתאים את עצמו אליכם, ולא דורש מכם לבצע התאמות ושינויים עבורו, דבר אשר מאפשר לכם לארגן את הכנס בצורה שאתם רוצים ובצורה שאתם חושבים שתצא המוצלחת ביותר.

אז למה אתם מחכים? השאירו עוד היום פרטים בדף צור הקשר באתר ותוכלו לקיים את הכנס הבא שלכם בצורה מוצלחת במיוחד.

צור קשר
 הטבות ומבצעים 

מבצעים מיוחדים על מבחר

אטרקציות לאירועים:


30% הנחה על
 

מגנטים לאירועים  ללא הגבלה!


30% הנחה על 

מחזיקי מפתחות לאירועים ללא הגבלה!  

בלעדי!
מזכרות מיוחדות לחתונה

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים