מגנטים לברית

מגנטים לברית

צלם מגנטים הוא כלי שיווקי רב עוצמה לכל אירוע, וזה משהו שכל מתכנן אירועים צריך לשקול להשתמש בו.

ניתן להשתמש בשירות צלם מגנטים כדי להפיץ את הבשורה על איריע ברית או שמחה כדי לשלוח אותו למוזמנים ולקרובים, כדי שיבואו לחגוג את הילד החדש. זה עוזר לזכור את האירוע, ומכיוון שמגנט הוא מוצר הנשמר זמן רב, אינך צריך לדאוג להוציא הרבה כסף כדי לשלוח הזמנות ומזכרות מהאירוע שלך.

מתכנני אירועים צריכים לשקול לתת מגנטים למשתתפים באירועים שלהם. הם יכולים לצלם אותם במהלך במהלך אירוע הברית ולתת לאורחים את התמונה שלהם על מגנט בסיום האירוע. 

איך להפוך את הברית לאירוע מוצלח

שלושת הגורמים שהופכים את האירוע למוצלח הם ההכנה לאירוע, האירוע עצמו והזיכרונות שישארו ממנו. 

ראשית, חשוב להבין מה הופך אירוע ברית למוצלח. דבר אחד, זה צריך להיות מתוכנן היטב. אירוע ברית טוב צריך להתמקד בשלושה גורמים מרכזיים: התכנון, הביצוע והאם הוא יישאר בזיכרון כהצלחה.

ההגעה היא ללא ספק המרכיב החשוב ביותר בכל אירוע – לא סביר שאירועים ללא קשר טוב בין האורחים יצליחו להשיג את מטרותיהם באווירה טובה באירוע. האווירה מושפעת על ידי העובדה לכמה אנשים ישמעו על האירוע ויגיעו. הגורם האחרון המכונה זיכרון הצלחה מתייחס למשוב מצד המשתתפים וקרובי המשפחה שידעו להעריך אם האירוע הצליח או לא. שלושת המרכיבים הללו חשובים כדי להבטיח שאירועי הברית יצליחו. על מארגן האירוע לשמור על קשר הדוק עם בעל השמחה, צוות הקייטרינג וחברי מחלקות אחרות כדי לוודא שיש ברשותם את כל המידע הדרוש להם לתכנון נכון של האירוע.

יציר מזכרת באמצעות מגנט הוא סוג של זיכרון שנחרט לאורך זמן הכולל שימוש במגנט המשתמש לשימוש יומיומי בבית, כגון הצמדת דפים למקרראו מתכונים, ועוזר לעודד את בני המשפחה לבקר את קרובי משפחתם האחרים, לחדש קשרים או להשתתף באירועים.

מגנטים הופכים את האירוע לאישי יותר

מגנטים הם דרך מצוינת להפוך את האירוע לאישי יותר. הם מאפשרים למשתתפים לחלוק זה עם זה תמונה משותפת ואלי אף את רגשותיהם.

מגנטים יכולים לשמש כדרך פשוטה ויצירתית לעודד שיחות בין המשתתפים וליצור קשרים משמעותיים במהלך האירוע. אירוע הברית הוא גם מפגש חברתי לאנשים מממשפחות שונות שבוודאי שמחים לקבל את ההזדמנות להיפגש אחד עם השני וליצור קשרים חזקים יותר.

באירוע תוכלו לקבל תובנה רבה יותר על האופן שבו אורחים שונים שינו את חייהם וללמוד דברים חדשים על קשרים חדשים במשפחה או מערכות יחסים פוטנציאליות. זוהי דרך מצוינת להרחיב את הקשר עם המשפחה ולמצוא אפילו הזדמנויות חדשות לעסק שלך. ישנן דרכים רבות לערוך אירוע ברית – החל מסיבת ארוחת בוקר בביתכם ועד לקיום מסיבה בת יום אחד עם רב באולם.

השימוש במגנטים באירוע ברית הוא מנהג נפוץ. הם משמשים כדי לעזור לחברים ולמשפחה לזהות מי הוא מי וגם ליצירת קשר אישי ביניהם. ישנן כמה דרכים מעניינות לשימוש במגנטים באירוע ברית. לדוגמה, אם יש לך אירוע באיזור בו יש מקום לשלושה אירועים, תוכל להניח את שלושת צבעי המגנטים השונים על השולחן או על הרצפה. לאחר מכן אנשים יכולים ללכת על הצבע התואם את ההזמנה שלהם.

דרך נוספת היא לשים תגים עם שמות של אנשים בכל שולחן או דוכן עם מגנט מחובר אליו. זה יאפשר לכל מי שמתארח לדעת איזה איש הוא פוגש ומה הוא עושה מבלי לומר את שמו או לבקש זאת.

כאמור, מגנטי מזכרת לאירוע הברית הם התוספת המושלמת לברית המילה לילד שלך. הם לא רק יכולים לעזור לך להתחבר מחדש עם המשפחה שלך, אלא ששירות זה יכול להגיע מצלם איכותי שיתן תמורה הולמת, ויתן תזכורת מעולה לאורחים. 

מה שעובד בעולם הפרסום – יעבוד גם בתיעוד הברית שלך. מגנטים משמשים לעתים קרובות בקמפיינים פרסומיים ליצירת ויזואליות שמושכת את העין ומודעות שמושכות את תשומת ליבם של אנשים. לכן גם כאן נכנס לתמונה צלם המגנטים – הם כלי נהדר ליצירת תזכורת משפחתית או למקום על דלת המקרר לבני דודים רחוקים הזקוקים לתוכן ויזואלי כלשהו כדי להזכיר במשפחתם….

צלמים הם חלק חשוב מכל אירוע. הם לוכדים זיכרונות ומשמרים רגעים שיחזיקו מעמד לנצח. לא קל למצוא את הצלם המתאים לתפקיד, במיוחד אם יש לך תקציב מוגבל. ישנם כמה צלמים שהם יקרים יותר מאחרים, וזו הסיבה שאנשים מסוימים יצטרכו לבחור בין איכות לכמות.

במאמר זה למדת על הזמנת צלם מגנטים לברית. צילום מגנטים היא טכניקת שימור זכרונות בה חברה מציעה צילום חינם למשתתפי האירוע שלהם ומציעים להם לקבל מגנט עם התמונה שלהם בסוף האירוע.

מאמרים אחרונים

צלם מגנטים לבר מצווה
מגנטים לאירועים

צלם מגנטים לבר מצווה

צלם מגנטים לבר מצווה למעשה, מגנטים שמפיק הצלם לאירוע שלכם, הם רק פיסות פלסטיק קטנות שמושכות אנשים לצלם ולדאוג לתיעוד של עצמם.  הרעיון כנראה הגיע

קרא עוד »
מגנטים לברית
מגנטים לאירועים

מגנטים לברית

מגנטים לברית צלם מגנטים הוא כלי שיווקי רב עוצמה לכל אירוע, וזה משהו שכל מתכנן אירועים צריך לשקול להשתמש בו. ניתן להשתמש בשירות צלם מגנטים

קרא עוד »
מגנטים לבר מצווה
מגנטים לאירועים

מגנטים לבר מצווה

מגנטים לבר מצווה הם פריט פופולרי שאנשים רבים משתמשים בו כדי להעניק לאורחים לזכור את טקס בר המצווה שלהם. מגנטים לאירועים הם דרך משתלמת להורים

קרא עוד »

תוכן עניינים

שנים של ניסיון

שנים של ניסיון

החברה שלנו קיימת למעלה מעשור. בתחום הזה אפשר להחזיק כל כך הרבה זמן רק אם אוהבים ונושמים את המקצוע. הצוותים משלבים אהבה ונסיון – ופה היתרון שלנו

עבודה מסודרת בלי הפתעות

עבודה מסודרת בלי הפתעות

תמיד עובדים עם הסכם הזמנה מסודר, כולל ביטוחים וכמובן ציוד גיבוי. העבודה מולנו מסודרת ושקופה

מחירים הוגנים

מחירים הוגנים

המחירים שלנו הם ההוגנים והמשתלמים ביותר בחשבון כללי! אתם מוזמנים להשוות! תגלו מהר מאוד שבסה"כ תקבלו תמורה מלאה ומשמחת לכספכם.

מערכת צילום מקצועית

מערכת צילום מקצועית

ציוד הצילום שלנו הוא המתקדם, עדכני והמשוכלל ביותר בשוק :מצלמות DSLR מקצועיות, מצלמות פול פריים. מגוון עדשות לצילום בזוויות מיוחדות ועוד. המגנטים מודפסים בהדפסה תרמית חדישה. כך תיהנו מתמונות מגנטים חדות, צבעוניות ועמידות לאורך זמן.

פריסה ארצית

פריסה ארצית

חברתנו מספקת כיסוי ארצי היות והצוותים שלנו פזורים ברוב אזורי הארץ, וכמו כן אנו יכולים להתאים צלמים לכל מגזר, מגדר ושפה.